DORADZTWO I USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA

Audyty, przeglądy i szkolenia

 

Przeprowadzamy audyty środowiskowe w celu wykrycia nieprawidłowości oraz zaproponowania najkorzystniejszych rozwiązań formalno-prawnych z zakresu ochrony środowiska. Oferta skierowana jest do firm korzystających ze środowiska w zakresie m.in.: poboru wody, wprowadzania ścieków do wód, ziemi lub urządzeń, wprowadzających gazy lub pyły do powietrza czy też wytwarzających odpady.

Prowadząc audyt środowiskowy weryfikujemy wszystkie zobowiązania zakładu, w każdym aspekcie ochrony środowiska. Z wykonanego audytu lub przeglądu środowiskowego sporządzane jest sprawozdanie wraz z zaleceniami do wprowadzenia w zakładzie. Dodatkowo w ofercie posiadamy prelekcje wewnętrzne dla pracowników klienta w prowadzone w formie szkolenia z ochrony środowiska. Prowadzimy też szkolenia otwarte. Harmonogram i zakres szkolenia można ustalić lub zmodyfikować pod indywidualne potrzeby.

Zakres usług:

  • audyt środowiskowy z uwzględnieniem: 
- ogólnych wymagania formalno-prawne zakładu,
- gospodarki wodno-ściekowej,
- gospodarki odpadami,
- ochrony powietrza,
- ochrony hałasu.
 
  • szkolenia w zakresie ustalonych aspektów ochrony środowiska.

Ingerując w środowisko naturalne warto jest regularnie kontrolować jego stan i zakres ingerencji. Aby mieć pewność, że działania wykonywane w ramach prowadzenia firmy czy przedsiębiorstwa nie szkodzą naturze, warto regularnie korzystać z audytu środowiskowego oraz edukować swoich pracowników podczas szkoleń z ochrony środowiska i mieć gwarancję, że działamy właściwie.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij